Skip to main content

Urolodzy TOP 10 - Trójmiasto/Pomorskie

Dr Michał Kaliszewski

Dr. Michał Kaliszewski, zaszczytny absolwent Wydziału Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, to pasjonat i ekspert w dziedzinie chirurgii estetycznej.

Dr Przemysław Rzepecki

Dr Przemysław Rzepecki ukończył studia na Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Urologicznym Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie oraz w Klinice Derm Estetyka w Gdyni. 

Dr Krzysztof Misky

Dr Misky to absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (dawnej Wojskowej Akademii Medycznej). Jego specjalizacją jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego.

Lek. Małgorzata Barska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2016 roku i w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z urologii w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku oraz studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na SWPS Sopot.

Lek. Przemysław Gałka

Jako Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Przemysław Gałka zajmuje się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego.

Lek. Adam Blumensztajn

Lek. Adam Blumensztaj jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i pracuje na oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej w Szpitalu w Kościerzynie. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet.

Dr n. med. Wojciech Zachalski

Dr Wojciech Zachalski jest specjalistą urologiem, który odbył szkolenie specjalizacyjne w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lek. Narcyz Kiejna

Lekarz Narcyz Kiejna specjalizuje się w leczeniu chorób i zaburzeń układu moczowego u kobiet i mężczyzn.